DJ | Eventy | Konferencje | Gale | Wesela | Światło | Technika Sceniczna

Wynajem sprzętu

Technika sceniczna

Niezależnie od tego, czy organizujesz koncert, konferencję, galę czy festiwal, nasza technika sceniczna przekształci Twoje wydarzenie w wyjątkowe doświadczenie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem audio-wizualnym, oświetleniowym i efektami specjalnymi, które podkreślą każdy detal i stworzą niepowtarzalną atmosferę.

Dzięki naszej technice scenicznej możemy również zapewnić kompleksową obsługę techniczną, która pozwoli Ci skoncentrować się na kreowaniu wydarzenia, zamiast martwić się o szczegóły techniczne.

Taniec w chmurach

Taniec w chmurach jest idealny dla par, które świetnie dają sobie radę na parkiecie jak i również dla tych, którym przychodzi to trudniej. Ciężki dym stwarza wyjątkowa atmosferę dzięki aranżacji przestrzeni tanecznej. Fotograf bedzie miał niepowtarzalna okazję do zrobienia niebanalnej sesji zdjęciowej.

Masz PEWNOŚĆ, że zaskoczysz Twoich gości! Dym unoszący się nad parkietem (30-50cm) dając wrażenie tańca w chmurach!

Oświetlenie sceniczne

Oświetlenie i aranżacja przestrzeni tanecznej to ważny element każdego eventu. Odpowiednia gra świateł potrafi zmienić nawet prostą przestrzeń w wyjątkowe miejsce. Zastosowanie inteligentnych urządzeń daje szerokie możliwości aranżacyjne. Oferujemy specjalne programy świetlne dostosowane do każdego punktu imprezy. Nad systemem czuwa przez całą imprezę realizator.

Profesjonalne oświetlenie wpływa także na finalny wygląd zdjęć i filmów z przyjęcia.Klimat sali pokolorowany naszym światłem zapada w pamięć!

Wynajmij swój sprzęt już dziś!

Scroll to Top